COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

PEUGEOT INSTICT KONSEPT - IOT'NİN EN İYİSİ

DERİN ÖĞRENME

PEUGEOT INSTINCT KONSEPT ile ilgili ilhamımızı doğadan ve insanlardan aldık. İnsanlar çevrelerinden öğrenirler ve yolculuklarında özerklik kazanırlar. Benzer şekilde, PEUGEOT INSTINCT KONSEPT, kullanıcı profilini oluşturmak için “derin öğrenme” teknolojisine vurgu yapmaktadır. I.o.T.* için SAMSUNG ARTIKTM Cloud her gün kullandıkları cihazları bağlıyor ve verileri birleştiriyor. Bu veriler akıllı saatler, akıllı telefonlar ve sosyal medyadan geliyor. Akıllı telefonunuzla, sürekli ses yayını, ev asistanı, PC ve diğer cihazlarla iletişim kurmak için evinizle bile bağlantı kurabilir. Araç tek başına, değerli bir bilgi kaynağıdır zira gün boyu bizimledir ve sürekli gittiğiniz yerleri, favori mekanlarınızı ve nasıl sürdüğümüzü bilmektedir. PEUGEOT ve bir veri kuruluşu olan Sentiance, veriyi anlamlı kılmak üzere işlemekte ve her bir kullanıcının profilini tanımlamaktadır. Analiz dinamiktir ve sürekli olarak geliştirilir. Yani, PEUGEOT INSTINCT CONCEPT, kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirmek üzere önceden konfigüre edilebilir veya uyarlanabilir.

ÖRNEK

/image/83/9/peugeot-instinctconcept-2702pb208.199839.jpg

Pazartesi, sabah 07:45

08:30’daki randevunuz için her zamankinden 15 dakika önce yola çıkıyorsunuz. Hava ve trafik koşullarını dikkate alarak, aracınızın navigasyon sistemi ve günlüğünüz senkronize olur ve zamanında varmanız için evden 15 dakika erken çıkmanızı söyler. Otomobilin içine girdiğinizde FOCAL hi-fi sistemi, evde dinlemekte olduğunuz medyayı çalmaya başlar. Motoru çalıştırdığınızda ev kapılarınız otomatik olarak kilitlenir.

/image/84/0/25p-autonomous-sharp-domotic.199840.png

Salı, akşam 21:00

Spor salonundaki antrenmanınız sizi yordu. PEUGEOT INSTINCT CONCEPT, akıllı saatiniz sayesinde bu durumdan haberdardır ve sizi Otonom Soft Moda geçiriyor. Eve dönerken biraz dinlenebilirsiniz. Evinize yaklaştığınızda, sürüş yolunuzu aydınlatmak üzere dış lambalarınız yanar.

/image/84/1/peugeot-instinctconcept-2702pb216-v2.199841.jpg

Perşembe, sabah 08:00

Dünkü antrenmanınız yeterli olmadı! Otomobiliniz, antrenman yapmak için büronuzdan 10 dakika mesafede park ederek yürümenizi tavsiye etmektedir.

/image/84/2/peugeot-instinctconcept-2702pb221-v2.199842.jpg

Cuma, öğlen 14:00

Bir sonraki randevunuza olan yolculuğunuz otoyoldan ayrılarak tali yola girmenizi gerektirmektedir. Otoyol kısmı Otonom Sharp Modu kapsamındadır. Sizin dinamik sürüşten hoşlandığınızı bilerek, otomobil, tali yola girdiğinizde kendiliğinden Drive Boost moduna geçer.

4 MOD

Mevcut 4 mod özellikle hassas bir yönetim sağlamaktadır. Drive Boost, dinamik bir sürüş için tasarlanmıştır. Drive Relax ADAS (İleri Sürüş Yardım Sistemlerini) kullanarak sürücüye yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda, otomatik uzun far geçişi veya aktif seyir kontrolü de bulunmaktadır. Otonom Soft mod konfor içindir. Yolculuklar biraz daha uzun olabilir ve size film seyretme, kitap okuma ve basitçe dinlenme imkanı verebilir. Sonuç olarak, Otonom Sharp, yolculuk sürelerini, hassas ve etkili bir yol yönetimi ile optimize etmektedir.

DAHA FAZLA FOTOĞRAF VE VİDEO