COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

TASARIM

PEUGEOT INSTINCT KONSEPT oranları, büyük karoser geleneğinden alınmaktadır. Yuvarlak hatlar teknik parçalar ve yolcular arasında tasarlanmıştır. Uzun kaporta, PHEV güç zinciri tarafından verilen 300 hp güç sağlamaktadır. Tekerlek kemerlerinin cömert çizgileri iyi bir yol tutuşu ve dört teker çekişin gücünü sağlamaktadır.

Ön kısım son derece yüksek ifadelidir. Her bir LED farın merkezine takılı ve göz merceğini andıran bir kamera merceği bulunmaktadır. Bu kameralar aracın ortamını tararlar ve bilgileri sürüş yardım sistemlerine geri gönderirler. Koruyucu ızgaranın bakış açısı, sizin bakış açınıza göre değişmektedir. Yarı boş yapısı, Otonom Mod aktif hale getirildiğinde beyaz alt çizgili bir Aslanı göstermektedir

AERODİNAMİK

Farların her iki tarafında, ışık imzası, ön maskenin tüm yüksekliği boyunca uzanmaktadır. 90 km/saat yukarı doğru, ikiye katlanan objektifle kullanılmaktadır. İlk olarak, iki ışık kılavuzunun alt parçaları, ön aksta ekstra aşağı kuvvet sağlayan bir bantla bağlanmaktadır.

İkinci olarak, bu hareket, hareketli aracın şasisinde basıncı düşürmek üzere bir açıklık oluşturur. Hava, ön uçtan çekilir ve tekerlek yüzeyinde dışarı atılır. Bu, sanal bir tekerlek kaplaması görevini yaparak şasi ve süspansiyonla olan aerodinamik girişimi ortadan kaldırır ve beş parmaklı alüminyum tekerleklerle birlikte çalışır. Bu alüminyum tekerlekler bir dizi dar oluk görevini yapar. Aynı aerodinamik özellikler arka uçta da bulunmaktadır. Hava, ön kapı çevresindeki bir delikten çekilir ve bir ışık bandı ile bağlantılı bir sıra 3 boyutlu lambanın altında bulunan difüzöre doğru akar.

Güneşlik, aracın yolcuları üzerinde rahat bir yuvarlak çizer. Hatları, şasiyi renklendiren aynı derin mavi kaplama ile vurgulanmıştır.

/image/87/1/hd-peugeot-g17-studio-elevation-neutre-ferme-v2.199871.jpg

/image/87/2/hd-peugeot-g17-studio-elevation-neutre-ouvert-v2.199872.jpg

/image/87/3/hd-peugeot-g17-studio-elevation-aero-v2.199873.jpg