SKIP TO CONTENT
208

PEUGEOT 208

 

BAŞTAN SONA GÖZ ALICI

 

  • 3D PEUGEOT i-Cockpit®
  • EAT8 tam otomatik şanzıman
  • Yarı otonom sürüş

 

PEUGEOT e-208 ve 208: 5 kapılı elektrikli şehir otomobili 

Atletik silueti, uzun sportif gövdesi ve baştan çıkarıcı yuvarlak hatlarıyla PEUGEOT 208, güçlü bir kişilik sergiliyor. Koltuğunuza oturun ve yeni nesil 3D PEUGEOT i-Cockpit®’i keşfet.
YENİ ENERJİ KAYNAĞINIZ
Peugeot 3D i-Cockpit®
 
 
Koltuğuna otur ve yeni nesil 3D PEUGEOT i-Cockpit®i Versiyonlara göre mevcut veya mevcut değil 'i keşfet. Kompakt direksiyon simidi,  konfigüre edilebilir 3D üç boyutlu dijital gösterge paneli, geniş 10" HD dokunmatik ekranVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ve 7 şalter tipi düğmeVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ile çevik ve sezgisel sürüşü deneyimle.
 
BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAMAKTA ÖZGÜRSÜNÜZ

 

PEUGEOT 208, geliştirilmiş performans sunan modüler CMPCommon Modular Platform: Ortak modüler platform  platformuna sahip. Yol tutuş kabiliyeti, kullanışlılık, akustik ve termik konforun optimum seviyeye getirilmesiyle birlikte hafifletilmesi, karbondioksit emisyonlarının azaltılmasına destek oluyor ve sana daha keyifli bir  sürüş deneyimi sağlıyor.

 
TASARIM

ÖZGÜN TASARIM  

PEUGEOT 208 özgün, sportif siluetini ve modern görünümünü vurgulayan keskin ve güçlü çizgileriyle dikkat çekiyor.

CAZİBENİN GÜCÜ

Alçak gövdesi, göz kamaştıran kıvrımları ve sportif gövedesiyle, PEUGEOT 208’in güçlü kişiliği daha ilk bakışta kendini belli ediyor. Canlı renklerle ifade edilen kendinden emin karakteri, Black Diamond Versiyona göre opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir siyah tavanı, parlak siyah çamurlukları ile parlak siyah cam çerçeveleri Versiyona göre standart olarak sunulur ve elmas kesim efektli alüminyum alaşım jantlarla vurgulanıyor.

GÖZÜ PEK VE ASİ

PEUGEOT 208 etkileyici ön yüzü; yatay krom ızgarasıVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  Aslan pençesi Full LED* ön farları ve gündüz yanan LED farlarıVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ile kendisini izleyenlere keskin bir bakış atıyor. Onunla nereye gidersen git, ilk sen fark edileceksin.

KUSURSUZ BİR AYDINLATMA

Parlak siyah eklentilerle ayrı bir tarz kazanan arka yüz, Aslan pençesi Full LEDVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  arka stop lambalarıyla daha güçlü bir görünüm kazandı. Farlar, güvenli bir sürüş ve dikkat çekmek için gece gündüz fark etmeksizin açık.

YENİLENEN ARKA YÜZ

PEUGEOT 208’in dinamik ve genç arka yüzü, spoilerVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ile daha güçlü bir hal alıyor. Spoiler hem yakıt tüketimine katkı sağlıyor, hem de yol performansını artırıyor. Krom egzoz çıkışlarıVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  parlak siyah tampon eklentileriyle* sportifliğe vurgu yapıyor.

Panoramik Cam Tavan

BIRAKIN GÜNEŞ İÇERİ GİRSİN

 

Gökyüzünü boydan boya görmenizi sağlayan panoramik cam tavanVersiyonlara göre opsiyonel veya mevcut değil , arka koltuklara kadar gökyüzünü izlemeye izin veriyor.  Sevdiklerinizle daha evvel kat ettiğin yolları, belki de şimdi yeniden keşfedeceksin.

DEĞER KATAN DETAYLAR

Dinamik ve sportif koltuklar, kaliteli malzemeler, çift dikişli dolgular size rahatlık ve huzur verecek. Daha modern bir görünüm için ambiyans aydınlatmasıVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  8 farklı renk seçeneği ile otomobiline kişisel dokunuşlar yapmana izin veriyor.

Yeni nesil teknoloji 3D PEUGEOT i-Cockpit®

Koltuğuna otur ve yeni nesil 3D PEUGEOT i-Cockpit®  Versiyonlara göre mevcut veya mevcut değil ’i keşfet. Kompakt direksiyon simidi,  konfigüre edilebilir 3D üç boyutlu dijital gösterge paneli, geniş 10" HD dokunmatik ekranVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ve 7 şalter tipi düğmeVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ile çevik ve sezgisel sürüşü deneyimle.

AKICI BİR SÜRÜŞ

Dikkat çekici yeni e-toggle tasarımı ile EAT8 8 ileri tam otomatik şanzıman elektronik kontrollüdür ve direksiyon simidindeki vites kulakçıklarına sahiptir. 

3D DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

3D fütürist holografik ekrana sahip olan dijital gösterge paneliVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  tam da göz hizanda. Araç ve sürüşle ilgili bilgiler önem sırasına göre (güvenlik, sürüş desteği, navigasyon)  ekrana gelecek şekilde tasarlandı. Devamlı görüntülenmesini istediğin bir bilgi varsa ekran ayarlarından dilediğin gibi kişiselleştirebilirsin.

KULLANICI DOSTU VE SEZGİSEL EKRAN

HER ŞEY ÇOK PRATİK

 

Kontrol tamamen sizin. Geniş 10’’ HDVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  dokunmatik ekranı ses tanıma ile ya da  direksiyon üzerinde bulunan kumandalar sayesinde yönetebilirsin.Versiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  Mirror ScreenVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  özelliğiyle Apple CarPlay™,Android Auto ile uyumlu akıllı telefonunuzu dokunmatik ekrana yansıtıp hayata her zaman bağlı kalabilirsin. 

HER ŞEY ÇOK PRATİK

HAYAT PARMAKLARINIZIN UCUNDA
 
 

PEUGEOT 208, akıllı telefonunuzu yerleştirebileceğiniz kablosuz şarj alanınaAkıllı telefon uyumluluğuna göre değişkenlik gösterebilir  sahip yeni bir akıllı saklama bölmesine sahip. Üstelik sadece senin için değil, sevdiklerin için de aracın farklı noktalarında USB girişiVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil ya da değişkenlik gösterebilir  bulunuyor.

PERFORMANS VE VERİMLİLİK

PEUGEOT 208, geliştirilmiş performans sunan modüler CMPCommon Modular Platform: Ortak modüler platform  platformuna sahip. Yol tutuş kabiliyeti, kullanışlılık, akustik ve termik konforun optimum seviyeye getirilmesiyle birlikte hafifletilmesi, karbondioksit emisyonlarının azaltılmasına destek oluyor ve size daha keyifli bir  sürüş deneyimi sağlıyor.
SÜRÜŞ YARDIMLARI

TEKNOLOJİ

Güvenlik ve sürüş destek asistanları
PEUGEOT 208 ile birçok akıllı sürüş destek asistanlarını bir arada bulabilirsiniz.

YARI OTONOM SÜRÜŞ
PEUGEOT DRIVE ASSIST PLUS

PEUGEOT 208, güvenliğiniz için birçok akıllı asistan teknolojisine sahip. Yeni Peugeot Drive Assist PlusVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil , dahili radar ve sahip olduğu kameralar sayesinde yarı otonom ve akıllı sürüş çağını başlatıyor. Sürüş ve manevra destekleriyle sana rehberlik ediyor. Onunla güvendesin çünkü gerektiğinde hız ayarı yapıyor, mesafe takibine uyuyor, seni asla şeridinizden çıkarmıyor. Üstelik trafik tabelalarını da tanıyor.

AKTİF GÜVENLİK FRENİ

(OTOMATİK ACİL FREN SİSTEMİ)


Eğer sistem, araç yolunda olan bir otomobille veya yaya ile çarpışma olasılığı tespit ederse; çarpışmayı önlemek veya olası zararı en aza indirmek için otomatik olarak fren yapar. Bu sistem 85km/saat hıza kadar çalışmaktadır.

ŞERİT KONUMLANDIRMA ASİSTANI

Ön cama yerleştirilmiş kamera ile sistem şerit çizgileri ve yol kenarlarını algılayarak direksiyonu doğru pozisyona getirir. Sistem 65km/saat hızdan sonra devreye girer.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

SistemVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil , 65 ila 140km/saat hızlarında sürücüyü kör noktalarda bulunan başka bir aracın varlığına dair uyarır. Sistem bu uyarıyı yan aynalarda bulunan bir ışık vasıtasıyla gerçekleştirir.
e-208’İNİZİN MENZİLİNİ HESAPLAYIN

BAĞLANABİLİRLİK

İNTERNET BAĞLANTILI HİZMETLER

MyPeugeot ve Free2Move hizmetleriyle aracında sınırsız özgürlüğün tadını çıkar.
BAĞLANABİLİRLİK

 

 

   BAĞLANABİLİRLİK

MYPEUGEOT®: ARACINIZLA HEP BAĞLANTIDA KALIN

Ücretsiz MyPeugeot® Mobil ağa erişim olmakla birlikte ve varış noktasına göre kullanılabilir  uygulaması üzerinden, hesaplarınla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştilmiş hizmetlerden yararlan:

 

  • Aracının durumunu (etkinlik verileri, konum) takip et.
  • Aracının bakım ve servis gereksinimlerini yönet.

PROFESYONELLER İÇİN

Profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan sportif görünümlü ve iddialı şehir otomobili PEUGEOT 208’i [Business] keşfedin. BENZİNLİ, DİZEL ya da ELEKTRİKLİ motor seçeneklerinden dilediğinizi seçin.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.