COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

FIRSATLAR VE ÇÖZÜMLER - FİNANSMANLAR - PAK ARAÇ KİRALAMA

Araç Kiralama - Banner

PAK - ARAÇ KİRALAMA

Peugeot markasının ürün ve hizmetler bütünü ile farklı mesleklerin araç kullanımı, araç filo yönetimi ve ilgili finansman ihtiyaçlarına cevap vermek için PAK - Araç Kiralama artık hizmetinizde.

PAK - Araç Kiralama ile siz aracınızı seçin; gerisini otomotiv sektörünün profesyonellerine bırakın.

KİRALAMANIN AVANTAJLARI:

  • Vergi avantajı: Kiralamaya ödenen aylık kira bedelleri gider olarak yazılabilmekte, bu durum şirketinize vergi avantajı sağlamaktadır.
  • Periodik Bakım Avantajı: Tüm bakımlar sizin yerinize takip edilmekte ve gerçekleştirilmektedir. Aracınızın yağ değişimleri, motor arızaları, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü hizmet, kiralama süresince sağlanmaktadır.
  • Lastik Değişimi: Aracınız 50.000 km'ye geldiğinde ücretsiz olarak lastik değişimi talep olanağı ve sözleşmenize bağlı olarak, 1 takım kış lastiği hizmeti sunulmaktadır.
  • Operasyonel gider avantajı: Vergi işlemleri, araç muayenesi, kasko, bandrol ve trafik sigortası işlemlerinde kaynak ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.
  • Araç tahsisi: İhtiyaç anında, araçlarınızın yerine şirketinize ikame araç sunulmaktadır.
  • Bütçe avantajı: Kiralama kredi borçlanması olarak sayılmadığından, öz sermayeniz azalmamaktadır.
  • Araç parkı: Nakit akışınız etkilenmeden 3-4 yılda bir araç yenileme ve peşinat gerekmeden araç parkı sahibi olma imkanı sağlar.
  • İkinci el avantajı: Kira süreci sonunda teslim edilen araçlarda oluşabilecek ikinci el riskleri PAK - Araç Kiralama sorumluluğundadır.

PAK - Araç Kiralama ile araç kullanım giderlerinizi doğru bütçeler, araç kullanımı ile ilgili hizmetler bütününe sahip olursunuz. Tek yapmanız gereken, firmanızın ihtiyacına özel teklifler için en yakın Peugeot Yetkili Satıcısı ile irtibata geçmek.

PAK - Araç Kiralama ile işinizi ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

BİR PEUGEOT YETKİLİ SATICISI BULUN

Sayfa yüklenirken bir sorun oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Eğer sorun devam ederse lütfen bizimle iletişime geçin.