BİREYSEL MÜŞTERİLER İÇİN SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALAMA

BİREYSEL MÜŞTERİLER İÇİN SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALAMA

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALAMANIN AVANTAJI NEDİR?  

Standart uzun dönem kiralamanın aksine, satın alma opsiyonlu kiralama seçeneği, kiraladığınız aracı satın almanızı mümkün kılan bir kiralama çeşididir.

Peugeot ağına dahil olan ortaklarımız ve aracı bayilerimizin uygunluk durumuna bağlı olarak, tüm araç yelpazemizden (şehir otomobili, sedan, SW, SUV ya da furgon) istediğiniz aracı seçip kişiselleştirebilirsiniz.

Kişiye özel bir finansman çözümü olan satın alma opsiyonlu kiralama pek çok avantaj sağlar:

•    Araç kullanımınıza göre ayarlanan cazip kiralama ücretleri
•    Ön ödemeli ya da ödemesiz finansman çözümü
•    Ara satın alma seçenekleri sayesinde 12. kiradan sonra aracı satın alma imkanı
•    Sözleşme bitiminde satın alma ücretini ödeyerek araca sahip olma imkanı.

ÖN ÖDEME OLSUN VEYA OLMASIN KİŞİYE ÖZEL KİRALAMA ÜCRETLERİ

Satın alma opsiyonuyla araç kiralamayı tercih ettiğinizde, yeni aracınızı teslim aldığınız sırada ön ödeme zorunluluğu yoktur.

Nitekim, kira sözleşmenizde kiralar önceden belirlenir. İlk kirayı yüksek bir meblağdan ya da takip eden kiralarla aynı meblağda ödemeyi seçebilirsiniz.

Aynı şekilde, LOA sözleşmesi, sözleşme bitiminde aracın teslim değerini önceden bildirir.  Ayrıca, son ödemeyi yaptıktan sonra hemen aracın sahibi olursunuz.

ARACINIZI GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SÜRMENİZİ SAĞLAYACAK EK HİZMETLER

Satın alma opsiyonlu kiralama sözleşmenizde, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı hizmetleri ekleme imkanınız bulunur. Sadece bir aylık ödeme yaparsınız.

Satın alma opsiyonlu kiralama ile ilişkili hizmetler arasında, ek sigorta, uzatılmış yeni araç garantisi ve çeşitli araç bakım ve onarım hizmetlerini seçebilirsiniz.

Peugeot, aracı satın aldıktan sonra da yanınızdadır ve size PEUGEOT Hizmet Sözleşmeleri bölümünde bulabileceğiniz çok çeşitli satış sonrası hizmetleri sunar.

HER ŞEY DAHİL PAKETLER

Projelerinizin kontrolünü elinizde tutun ve düzenli aralıklarla araç değiştirerek daima yeni bir otomobil sürün. Credipar’ın paket teklifleri ile size, birikimlerinizi korurken, finansmanınız sonunda aracınızı yenileme imkanı sunuyoruz. Credipar ile özgür kalın ve aracınızı en iyi fiyata finanse edin