YOL YARDIMI

PEUGEOT ASSISTANCE

Aracınız yolda kaldığında (arıza veya kaza nedeniyle) PEUGEOT Yol Yardımı’ndan yararlanın. Bir arıza halinde veya aracınızın çekilmesi durumunda size gerekli destek verilir ve gideceğiniz yere ulaşmanız sağlanır. Tüm PEUGEOT araçları, PEUGEOT Yol Yardımı’ndan ömür boyu faydalanırAracınızın yıllık bakımını bir PEUGEOT yetkili servisinde yapmanız şartıyla. .

PEUGEOT ASSISTANCE: Türkiye Genelinde 7/24 Hızlı Yol Yardım Hizmeti

Peugeot Assistance Hizmetinden Ücretsiz Yararlanın!
Size destek olmaya her zaman hazırız. Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi süresince, ayrıca araç yaşına bakılmaksızın Peugeot yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm Peugeot araçlarda 1 yıl süreyle Peugeot Assistance hizmetinden hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

0850 399 26 26 no’lu Peugeot Assistance telefon hattını arayarak, 7 gün/24 saat hizmet alabilirsiniz. Yol yardım ekiplerimiz, aracınızın bulunduğu noktaya gelerek, sorununuzu yerinde çözer veya gereği halinde en yakın Peugeot yetkili servisine çekilmesini sağlar. Gerekli durumlarda, siz ve araçtaki yolcular için ulaşım veya konaklama desteği de sağlanır. Peugeot Assistance kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetler:

Ücretsiz yol yardımı
En yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne çekici hizmeti
Ulaşım olanağı
Konaklama olanağı
Ekstra sözleşme olmaksızın hizmet

 

MYPEUGEOT UYGULAMASI

Türkiye’nin her yerinde, yaşına bakılmaksızın Peugeot model aracınızın yolda kalmasına neden olan arıza ve kazalar halinde, Peugeot Assistance hizmetinden faydalanabilirsiniz. Peugeot Assistance hizmetine My Peugeot mobil uygulaması üzerinden de ulaşabilirsiniz.