COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

PEUGEOT TEKNOLOJİLERİ - KONSEPT ARAÇLAR

PEUGEOT TEKNOLOJİLERİ - KONSEPT ARAÇLAR

CONCEPT 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

Peugeot

Radikal tarzı ile öne çıkan PEUGEOT 508 HYBRID’i temel alan 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED konsept otomobil, saf sürüş keyfini yansıtan elektrikli motorla güçlendirilmiş yüksek performanslı hibrit otomobil serisini ön plana çıkarıyor. Yeni, yüksek performanslı ve düşük emisyonlu hibrit konsept otomobil, keskin ve atletik çizgilerini üstün PEUGEOT performansıyla birleştiriyor.

E-LEGEND CONCEPT

E-Legend

Sıkıcı tasarım ve araçlar, PEUGEOT DNA’sının bir parçası değildir. Çünkü, otonom kelimesi monoton manası taşımıyor ve enerji konusundaki dönüşüm, otomotiv tarihinin 120 yılını silmeyecektir.

ONYX

/image/33/1/peugeot-onyx-concept-exterior-1-640.44331.44331.jpg

Peugeot, 21. Yüzyılın süper arabası Onyx ile bir rüyayı daha gerçeğe dönüştürdü. Temel formun tersine Onyx, yarış dünyasından ilham alan/esinlenen meraklılar tarafından yaratılmıştır.

HX1

HX1 Header

HX1, tarzı, modernliği ve çok yönlülük kavramlarının ötesine geçen güçlü bir tasarımı harmanlamaktadır.

INSTINCT

Instinct - 02

Çevremiz ilgili tam bir farkındalık sunarken, zihnimizi tamamıyla özgür bırakan bir araca sahip olmayı hiç hayal ettiniz mi?

Sizi anlayan bir otomobil, sizi çok iyi tanıyan ve her isteğinizi önceden görebilen bir otomobil?

Sizinle tam bir uyum içerisinde olan bir otomobil?

Kesintisiz deneyim sunan bir otomobil?

PEUGEOT, bu kavrama tek bir sloganla yaklaşıyor: Özgürlük.

Sürüş modunuzu ve sürüş süresince yaşadıklarınızı seçme özgürlüğü.

Hareket özgürlüğü!!

Sonuç: PEUGEOT INSTINCT KONSEPT

QUARTZ

/image/60/7/quartz_performances_singlelarge.35607.jpg

Peugeot, 2009'dan beri içinde olduğu Crossover segmentine, Peugeot Quartz konsepti ile yüksek performanslı modeller ile yeni nesil SUV özelliklerini harmanlayarak yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

308 R HYBRID

/image/68/3/308_r_hybrid.37683.jpg

Peugeot 308’in dengeli oranları ve hoş görünümlü teknolojik tasarımı, böyle radikal bir model için ideal temellerdir. Peugeot 308 R HYbrid, sahip olduğu nitelikleri mükemmel şekilde kullanarak, çağının ötesinde dinamik bir stil yansıtıyor,” Gilles Vidal.

EXALT

/image/70/8/exalt.37708.jpg

EXALT pürüzsüz ve atletik hatlarıyla Peugeot tasarımının gücünü yansıtıyor. Geniş tekerlek aralığı üstünde yuvarlak hatlı tekerlek bombelerine oturan bu 5 kapılı hatchback 4,70m’lik uzunluğuyla daha da stil sahibi oluyor.

FRACTAL

/image/49/5/peugeot_fractal.37495.jpg

"Peugeot FRACTAL, yeni ufukları keşfe çıkmış sanatçılar arasındaki iş birliğinin bir meyvesidir. İlham kaynaklarımızı bir araya getirmek için tasarımcılarla birlikte çalıştık. Stil sesten ilham aldı ve tasarımım Peugeot FRACTAL’ın görünüşünü ve materyalini oluşturdu.”

Amon Tobin, Müzisyen ve Ses Tasarımcısı.