COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

Yeni 301 Sedan

DİNAMİK PEUGEOT PERFORMANSI

301 - Galeri - 09

Peugeot 301’in dinamik özellikleri, tüm sürüş koşullarında yüksek konfor ve yol tutuşu garanti ediyor.

HER ZAMAN BAĞLANTIDA

Yeni 301 - 04
/image/66/1/peugeot-301-experience-04.172661.jpg

PEUGEOT 301’in araç içi bağlantı özellikleri büyük 7” dokunmatik ekran üzerinden sağlanıyor.* Hızlı ve hassas kapasitif teknolojisi ile, bu ekran arka görüş kamerasından*  geri manevralarınıza da yardımcı oluyor.** Aynı zamanda Apple Carplay™***, MirrorLink®**** veya Android Auto® uyumlu akıllı telefonunuzun içeriğini, segmentide ilk olan Mirror Screen üçlü bağlantı özelliği***** ile kopyalıyor.

*****Sadece onaylı Mirrorlink® veya Apple carPlayTM uygulamaları duruma göre araç dururken veya seyir halindeyken çalışırlar. Araç seyir halindeyken, ilgili uygulamaların bazı fonksiyonları engellenir. Akıllı telefonun üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilen bazı içerik türleri ücretli Mirrorlink® veya onaylı eşdeğer Apple carPlayTM uygulamasına abone olmayı gerektirir. Mirror Screen fonksiyonu, operatörü ile birlikte internet erişimi içeren bir telefon abonmanlığının olması kaydıyla, Mirrorlink® uyumlu Android altındaki Blackberry ve windows Phone telefonları için Mirrorlink® teknolojisi aracılığı ile, iOs altındaki telefonlar için Apple carPlayTM aracılığı ile çalışmaktadır. Yeni akıllı telefonlar aşamalı olarak bu teknolojiler ile donatılacaktır.

Daha detaylı bilgi için Mirror Screen sayfamızı ziyaret edin.

KONFORLU VE İŞLEVSEL BİR KABİN

PEUGEOT 301’in içerisinde sürücü ve dört yolcu, konforlu yolcu kabininde arkalarına yaslanarak rahat edebiliyor. Segmentinin en büyüklerinden birisi olan bagaj hacmi 506 dm3’ ten (VDA210) 1/3 – 2/3 yatabilen arka koltuk sırtlıkları sayesinde 1.332 dm3’e, tek bir basit hareketle çıkabiliyor.