PSA FİNANS KREDİ ÇÖZÜMLERİ

Bireysel müşteriler için klasik araç kredisi

PEUGEOT ARACINIZ İÇİN FİNANSMAN BULMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

Peugeot markasının değerleriyle ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet veren PSA Finans'ta, bütçenize ve araç kullanımınıza göre kişiye özel finansman seçenekleri ile yeni ya da ikinci el bir Peugeot sahibi olabilirsiniz.

 

PSA Finans, Peugeot müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. PSA Finans hizmeti tüm Peugeot yetkili satıcılarında verilmektedir. PSA Finans'ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

 

PSA Finans online kredi başvurusu yapmak için tıklayınız. Online kredi başvurunuzu sadece TCKN bilginiz ile seçtiğiniz aracı, talep ettiğiniz kredi tutar ve vade bilgilerini girerek yapabilirsiniz. Değerlendirme sonucunuz başvuru sırasında belirtilen e-mail adresinize ve cep telefonunuza gelir. Böylece seçtiğiniz bayiden aracınızı almaya gittiğinizde, başvurunuz da hazır olur.
Kredinizle ilgili işlemleri online olarak gerçekleştirmek için tıklayınız.

 

STANDART KREDİ

Standart Kredi ile Peugeot aracınızı finanse etmek çok kolay. Eşit ödemeli kredi ürünü olan standart kredi ile belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sabit ve eşit ödemeler ile bütçe kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

ARA ÖDEMELİ KREDİ

Ödeme planınızı tercih ettiğiniz dönemlerde, eşit taksit tutarlarınıza ilave olarak ara ödemeler yapacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu sayede diğer aylar için taksit tutarlarını düşürebilir, ödeme planınızı gelirinize göre oluşturabilirsiniz. Ara ödeme tutarları toplamı, kredi toplam tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir. 

ESNEK ÖDEMELİ KREDİ

Kredi geri ödemelerinizi tamamen gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Geliriniz mevsimsel olarak değişkenlik gösteriyorsa esnek ödemeli kredi tam size göre. PSA Finans tarafından belirlenen kriterlere göre; ödeme planınızı gelirinizin arttığı aylarda daha yüksek tutarlı taksitler ile, gelirinizin azaldığı aylarda daha düşük turarlı taksitler ile şekillendirebilirsiniz. 

ÖDEMESİZ DÖNEMLİ KREDİ 

Taksit ödemenizi erteleyerek, belirli bir dönem sonrası başlamasına olanak sağlayan bir taşıt kredisi ürünüdür. Ödemesiz dönem en fazla 3 ay olabilir. 

PSA FİNANS AVANTAJLARI:

 • Hayallerinizdeki sıfır ya da ikinci el Peugeot aracınıza en kısa sürede kavuşmanıza destek olur.
 • Tüm Peugeot Yetkili Satıcılarından PSA Finans hizmeti alabilir ya da web sitemizden online kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Online kredi başvurusu için tıklayınız.
 • Hızlı onay süreci ile sadece dakikalar içinde taşıt kredisi başvurunuza dönüş alma imkanı sunar.
 • Kredinizi 60 aya kadar uzayan vadelerde alabilme fırsatı sağlar.
 • Bireysel müşterilerin binek araç edinimi için kullanılacak taşıt kredilerindeki maksimum kredilendirme oranında; 120.000TL’ye kadar %70, 120.000TL’nin üzerinde kalan kısım için %50 kredilendirme imkanı sunar.
 • Bütçenize uygun ödeme planı alternatifleri sunar.
 • Ödeme tarihini seçebilme imkanı sağlar.
   

Dilerseniz: 

 • Peugeot Full Servis ve Peugeot Artı Garanti ürünlerinden birini araç kredinize dahil ederek, tek bir ödeme planı altında küçük taksitler ile ödeyebilirsiniz.
 • Kasko kredi ile, kasko ödemenizi de araç kredisi taksitlerinize dahil edebilir.
 • İstem dışı işsizlik, vefat, geçici iş göremezlik gibi başınıza gelebilecek beklenmedik risklere karşı taksitlerinizi koruma altına alan sigorta ürünümüzü tercih edebilir.
 • Aracınızın çalınması ya da pert olması gibi kötü bir sürpriz ile karşılaşmanız halinde, aracınızın değer kaybından doğacak finansal kaybı azaltmak amacıyla, sunduğumuz sigorta ürünümüzü de satın alabilir.
 • Krediniz bitene kadar bu sigortlar için primlerinizi tek bir ödeme planı altında yorulmadan ödeyebilir, araç satın alırken gönül rahatlığı ile kredi kullanma kolaylığını yaşayabilir, indirimli faiz oranlarımızdan yararlanabilirsiniz.