COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

PEUGEOT TEKNOLOJİLERİ KONSEPT ARAÇLAR - EXALT

/image/70/8/exalt.37708.jpg
/image/70/8/exalt.37708.jpg

PEUGEOT TEKNOLOJİLERİ KONSEPT ARAÇLAR - EXALT

EXALT konsept, yalnızca gerçekten faydalı materyalleri kullanarak radikal olmayı tercih ediyor. Teknik özellikleri farklı kültürlerden çıkan, hem Çin hem de Fransız tekniğini birleştiren materyalden geliyor.

VİZYONER TASARIM

/image/70/9/peugeot_exalt_concept_design.37709.jpg

EXALT konsept, yalnızca gerçekten faydalı materyalleri kullanarak radikal olmayı tercih ediyor. Teknik özellikleri farklı kültürlerden çıkan, hem Çin hem de Fransız tekniğini birleştiren materyalden geliyor. Kullanılan materyalin tümü titiz testlerden geçirilmiş ve verimliliklerine göre seçilmiştir.

SÜRÜŞ DENEYİMİ

/image/71/0/conduite_instinctive_exalt.37710.jpg

Peugeot i-Cockpit zevk vermeyi hedefleyen yoğun bir sürüş deneyimi sunuyor. Gösterge paneli, sürücüye navigasyon ve aracın ısıtma ya da klima gibi diğer ayarları arasında rahatça geçiş yapmasını sağlayan dokuz tuştan oluşuyor. Pure Blue isimli yenilikçi bir hava filtreleme sistemi ile tüm yolcular arındırılmış bir ortamda seyahat ediyor.

/image/71/1/exalt_motorisation.37711.jpg

YÜKSEK PERFORMANS

EXALT konsept sürücünün en uygun sürüş modunu seçmesine olanak tanıyan HYbrid4 teknolojisini kullanmaktadır: 100% elektrik, yalnızca yakıt, yakıt-elektrik hibrid. Sürüş biçimi seçilen moda adapte olur, böylece sürücü her aşamada aldığı yolla bütünleşeblir ve Peugeot’nun yol performansı becerisinin tadını çıkarabilir.

/image/71/2/exalt_design_race.37712.jpg

PÜRÜZSÜZ DİZAYN

EXALT konsept pürüzsüz ve atletik hatlarıyla Peugeot tasarımının gücünü somutlaştırıyor. Yenilikçi dizayn, etkileyici bir sedan vizyonu yansıtan düz bir hat ve karışık kullanılmış materyalden oluşuyor. Exalt’in tasarımına eklenmiş tarihe küçük bir göz kırpış, markanın imzasını vurguluyor.

DİNAMİK HATCHBACK

/image/71/3/peugeot_exalt_berline_dynamique.37713.jpg

EXALT konsept bir sedan için alışılmışın üstünde bir çok yönlülük sunuyor. Türünün tek örneği olan araç, otomobil tutkusunu yaratan tarihi yeniden yorumluyor: sıkı ve dinamik hatlar, yüksek bel çizgisi, eğimli ön cam, alçak tavan (yalnızca 1,31m) ve ince yan görünüm, hacmi şaşkınlık yaratan bir kabini saklıyor.