COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

PEUGEOT TÜRKİYE - TEKNOLOJİLER

Teknoloji Header

PEUGEOT TÜRKİYE - TEKNOLOJİLER

PEUGEOT TEKNOLOJİLERİ, her şeyden önce sizi heyecanlandırmak için tasarlandı. 'Aslan' logomuz altında ürettiğimiz her araç, sizlere ayrıcalıklı ve unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşatacak teknolojilerle donatıldı.

İNOVASYON VE TEKNOLOJİ

Peugeot’nuzun her bir detayı, duyularınızı uyandırmak için tasarlandı. Bu sayede tüm dünya ile bütünleşerek eşsiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. 

Peugeot’nun otomotiv dünyasına armağanı, benzeri olmayan  ileri teknoloji Peugeot i-Cockpit®’e hoş geldiniz!  Ellerinizi kompakt direksiyon simidinin üzerine koyun ve parmaklarınızın uucuyla yola hakim olmanın benzersiz duygusunu yaşayın. Bilmeniz gereken her şey görüş alanınızda ve head-up dijital ekranda görüntülenecek; gözlerinizi bir an bile yoldan ayırmanıza gerek kalmayacak.

Büyük dokunmatik ekran ve telefon iletişim sistemleri sezgisel ve güvenli bir sürüş deneyimine sahip olmanız için pratik bir şekilde elinizin altında bulunuyor.

Peugeot i-Cockpit’in sezgisel kullanımı ile birlikte Pure Tech veya BlueHDi motorunuz üst düzey sürüş keyfi ve verimlilik sunuyor.

 

PEUGEOT i-Cockpit®

Teknoloji1

Yenilikçi bir kabinde sürüş konsepti

Bir PEUGEOT sürmek insanı hep kendine çeken bir deneyim olagelmiştir. Şasi ve yol tutuş yönünden, markanın sahip olduğu uzmanlığa dil uzatılması dahi düşünülemez. Direksiyondaki dinamik sürüş duyumsamaları sürücüye mutluluk verir. Sürüş keyfi arayışında daha da ilerilere gitmek için, PEUGEOT uzun yıllardır sürüş kabini ortamı üzerinde epey bir kafa yormaktadır, sürücüye üstün bir otomobil deneyimi yaşatmak adına.

Bu araştırma da meyvesini PEUGEOT i-Cockpit® olarak bilinen yenilikçi bir iç düzen şeklinde verdi.

Teknoloji2

SEZGİSEL SÜRÜŞ DENEYİMİ

Peugeot’nuza binin ve sürüş keyfiniz için özel olarak tasarlanmış en yeni ve ileri Peugeot teknolojisinin tadını çıkarın.

Peugeot ileri sürüş deneyimi sizin için bir dizi yenilik sunuyor: Aracınızın yol tutuşunu ve sürüş özelliklerinizi iyileştirin, aracınızı trafikte güvenle kullanın, yokuşta stressiz kalkış sisteminin tadına varın ve kolay manevraların keyfini çıkarıp daha kolay park etme deneyimini yaşayın.

Teknoloji3

VERİMLİLİK

Peugeot modelleri yüksek performans ile düşük emisyon düzeylerini birleştiren PureTech veya BlueHDi motorlarla donatıldı. Yakıt tüketiminizi minimize etmeniz ve sürüş keyfinizi arttırmanız için tasarlanmış olan EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6-Speed) otomatik şanzıman ile tanışın.

PERFORMANS

Teknoloji4

Peugeot, PEUGEOT SPORT ekibi ile güçlerini birleştirdi ve sportif ve dinamik bir heyecan arayışında olanlar için özel olarak tasarlanan kapsamlı bir ürün serisi ortaya çıkardı. Duyularınızı canlandırmak için Peugeot’nun GT ve R modellerinde yüksek performans ve özgün dizayn özel olarak bir araya getirildi.