SKIP TO CONTENT

PEUGEOT 508

 

BAŞTAN SONA

GÖZ ALICI
 

PEUGEOT 508, %0,99 faiz fırsatıyla

 

PEUGEOT 508: sınıfının en iyisi şarj edilebilir sedan

Alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile PEUGEOT 508, sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir çağa imza atıyor. Yüksek verimliliğe sahip dizel ve benzinli motorları sürüş sırasında gücü en yoğun haliyle hissettiriyor.

 

 

ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT MOTORUN AVANTAJLARI

ÇOK YÖNLÜ KULLANIM VE YENİ BİR DENEYİM

Tam elektrikli modda çok yönlü kullanım ve yeni bir deneyim :

 
TASARRUFLAR

Kullanıma ilişkin tasarruflar

 
BASİT

Hayatınızı kolaylaştıran kullanım kolaylığı :

 
TASARIM

RADİKAL FASTBACK

Alçak ve dinamik silueti, agresif ön tasarım detayları, kaslı ve güçlü stiliyle, PEUGEOT 508 Fastback sportiflik ve zarafette yeni bir çığır açıyor.
Araca derinlik kazandıran gövde tasarımı, titizlikle işlenen ızgara detayı ve yeni ışık imzası modelin Sedan şık, cesur ve yenilikçi ruhuna dikkat çekiyor.

 

FARLAR: YOLUNUZU AYDINLATIN

Markanın kendine özgü yeni far imzasınıAllure versiyonundan itibaren standart olarak sunulur  taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işleviBu işlev, farların yüksekliğini arabanın yüküne göre otomatik olarak düzelterek yoldaki diğer sürücülerin rahatsız olmasını önler  statik viraj aydınlatma işlevi ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz.

STOP LAMBALAR: DİKKATLERİ ÜZERİNİZE ÇEKİN

Markanın imzası olan arka aydınlatma grubu, üç boyutlu “pençe etkisi” veren LED lambalardanAllure versiyonundan itibaren standart olarak sunulur  oluşuyor. Araç kilitlendiğinde veya açıldığında adeta dalgalanarak sola ve sağa doğru akıyormuş gibi görünüyor. Işık yoğunluğu, ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağladığından aracın dikkat çeken görünümü günün her saatinde gözler önünde oluyor.

DÜNYAYA AÇILIN

Çevrenizdeki güzelliğin tadını çıkarın. Panoramik açılır cam tavanVersiyona göre farklılık gösterebilir  sayesinde arka koltukta oturanlar da dahil olmak üzere tüm yolcular etrafı geniş açıyla görebiliyor.

ÇERÇEVESİZ KAPILAR: ÖDÜN VERMEYEN TASARIM

Çerçevesiz kapılarının zarifliği, PEUGEOT 508 fastback’in kendine has yalın tarzına kusursuz şekilde eşlik ediyor. Tasarım ekibi, estetik ve kaliteden taviz vermeden bu bütünlüğü korumak için tüm uzmanlığını kullandı. Titizlikle ele alınan oranlar, genel uyum ve gövde rengiyle her ayrıntı tasarıma başka bir mükemmellik katıyor.

BAGAJ: EKSTRA HACİM

Valizlerinizi kolayca yerleştirebileceğiniz geniş yükleme alanınınBagaj hacmi=487 litre Yükleme hacmi, arka koltuklar kısmen veya tamamen yatırılarak arttırılabilir  ekstra geniş bagaj kapağı açıklığı son derece pratiktir. Ayrıca Peugeot 508, "eller serbest" özelliğine sahip akıllı bir elektrikli bagaj kapağıylaAllure versiyonundan itibaren standart olarak sunulur  da sunuluyor. "Peugeot Open and Go" anahtarsız giriş sistemi ile bir araya getirilen bu özellik sayesinde, ayağınızı arka tamponun altına doğru uzatarak bagajı kolayca açıp kapatabilirsiniz.
SÜRÜŞ KABİNİ

RAKİPSİZ PEUGEOT i-COCKPIT®

Peugeot i-Cockpit® ile kontrolü ele alın. Kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş konfigüre edilebilir dijital gösterge paneli ve 10" HD kapasitif dokunmatik ekranAllure versiyonundan itibaren standart olarak sunulur  ile çevik ve geniş görüş açılı bir sürüş pozisyonunun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Aracın kumanda işlevlerine tek dokunuşla erişmenizi sağlayan şalter tipi piyano tuşlar ile dokunmanın hissini yeniden keşfedin.

 

 

DÜNYAYLA BAĞLANTINIZI KOPARMAYIN

Mirror Screen işleviniTüm versiyonlarda standart  kullanarak araçla uyumlu olan en sevdiğiniz uygulamaları 10” HD kapasitif dokunmatik ekranaAllure versiyonundan itibaren standart olarak sunulur  yansıtın ve orta konsolda akıllı telefonunuzu kablosuz şarj edinQi(endüktif güç) standartlarına uygun cihazlar için endüktif şarj özelliği, Allure versiyonundan itibaren standart .
Aktif süspansiyon modlarınıAktif Süspansiyon: GT Line benzlinli ve GT versiyonlarında standart  değiştirerek sürüş deneyiminizi ruh halinize göre uyarlayın.

PÜRÜZSÜZ BİR SES İÇİN FOCAL® Hi-Fi

PEUGEOT 508'in birinci sınıf Hi-Fi FOCAL® ses sistemiGT-Line versiyonundan itibaren standart , saf ve ince detaylı ses reprodüksiyonu sunarak iç mekanda Hi-Fi deneyiminin sınırlarını zorlar.

Üst seviye bir konfor

PEUGEOT 508, her durumda optimum konfor için vücudunuzu adeta saran, AGR sertifikalıAktion Gesunder Rücken (Alman Sırt Sağlığı Derneği), koltuk ergonomisi ve kapsamlı ayar seçenekleri için verilen sertifika. Allure versiyonundan itibaren standart  sürücü ve yolcu koltuklarıyla donatıldı. Bu muhteşem koltuklar çok noktalı elektrikli ayarlara, oturuş pozisyonu hafızasına, çok noktalı masaj sistemine ve ısıtma özelliğineGT-Line versiyonundan itibaren standart  sahiptir.

AKILLI DEPOLAMA

Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. PEUGEOT 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin.
TEKNOLOJİ

NIGHT-VISION

GÖRÜNMEYENİ GÖRÜN

 

Gece karanlığında veya yetersiz görüş koşullarında, kızılötesi kameraya sahip Night Vision teknolojisiGT versiyonunda standart yayalar ve hayvanlar da dahil olmak üzere aracın önündeki engelleri algılıyor. Görüntü görüş alanınızdaki dijital gösterge panelinde gösteriliyor. Sesli bir alarm ile sizi uyarıyor.

 

 
 

YARI OTONOM SÜRÜŞ

Sürüş Asistanı Plus donanımı ile yeni PEUGEOT 508'i yarı otonom olarak sürün.

 

Ön tamponun ortasına yerleştirilmiş bir radar ve ön camın üstündeki kamera ile Dur ve Kalk işlevine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, aradaki mesafeyi sabit bir uzaklıkta tutmak için 508’in hızını öndeki aracın hızına otomatik bir şekilde uyarlar. Aktive edildiğinde Şerit Konumlama Asistanı ile birlikte çalışarak otomobili şerit içerisinde sürücünün belirlediği çizgide tutar.

 

IDEAL GÜVENLİK

GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEDEN BİR ADIM ÖNDE


Güvenlik Plus donanımı ile birlikte sununlan sürüş destek özellikleri yolda tamamen rahat olmanız için size yardımcı olur. Güvenlik Plus donanımı; Geliştirilmiş Otomatik Acil Durum Fren Sistemi, Güvenli Takip Mesafesi Uyarısı, Aktif Şerit Takip Sistemi, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi, PEUGEOT Akıllı uzun far asistanı ve Aktif Hız Levhası Tanıma Sistemlerini içermektedir.

TAM PARK YARDIMI

VISIO PARK: FULL PARK ASİSTANI

 

Full Park Asistanı teknolojisi, paralel veya dikey park için tam otomatik manevra yardımı sunar. Sürücü, vites kolundaki işlevi etkinleştirir ve sürücünün direksiyon simidine veya pedallara dokunması gerekmeden sistem yeterli alanı tespit eder ve aracı park etmek için gereken şekilde hızlandırır veya yavaşlatır. Sistem ayrıca bir park yerinden çıkmaya da yardımcı olur.

 

Videoda yer alan araç Peugeot Exalt Konsept’tir.

508 HYBRID’İNİZİN MENZİLİNİ HESAPLAYIN

BAĞLANABİLİRLİK

MYPEUGEOT® UYGULAMASI

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştilmiş hizmetlerden yararlanın:

 

  • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
  • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin.  

PROFESYONELLER İÇİN

Serbest meslek ve profesyonel meslek sahipleri, şirket müdürleri, filo şirket müdürleri veya şirket aracı kullanan çalışanlar gibi kurumsal müşterilerimize yönelik PEUGEOT 508 hizmet ve tekliflerini keşfedin. DİZEL, PETROL ve ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT motor seçenekleri mevcuttur.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.