SKIP TO CONTENT
NEW 508

Yeni PEUGEOT 508


 • Yeni Nesil PEUGEOT i-Cockpit® 
 • Matrix Full Led Ön Far Teknolojisi
 • Night Vision Teknolojisi

 

 
 
YENİ PEUGEOT 508
GÖZ ALICI SÜRÜŞ İÇİN YARATILDI


Sınıfının öncüsü Yeni PEUGEOT 508 ile sedan otomobilin kusursuzluğunu keşfedin. Yeni tasarımı, sportif duruşu ve sürüş pozisyonu ile Yeni PEUGEOT 508 eşsiz sürüş deneyimini kusursuz tasarımı ile birleştiriyor.
Yüksek verimliliğe sahip dizel motoru ile dinamik sürüş deneyimini keyifli hale getirerek, otomobilin gücünü hissettiriyor.
 
 
YENİ PEUGEOT 508
GÖZ ALICI SÜRÜŞ İÇİN YARATILDI
Sınıfının öncüsü Yeni PEUGEOT 508 ile sedan otomobilin kusursuzluğunu keşfedin. Yeni tasarımı, sportif duruşu ve sürüş pozisyonu ile yeni PEUGEOT  508 eşsiz sürüş deneyimini kusursuz tasarımı ile birleştiriyor.
Yüksek verimliğe sahip dizel motoru ile dinamik sürüş deneyimini keyifli hale getirerek, otomobilin gücünü hissettiriyor.
 • WLTP birleşik yakıt tüketimi: 5,0-5,1L/100km(i)Onay bekliyor. Ortalama kullanım döngüsünde 5,0-5,1 arası yakıt tüketimi (l/100 km) – WLTP cinsinden CO2 emisyonu ortalama 132-134 (g/km). Onay değerleri, 1 Eylül 2018 tarihinden itibaren yeni araçların tabi olduğu ve 23 Şubat 2023 tarihinde güncellenen WLTP karma döngüsüne göre belirlenmiştir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri farklı olabilir ve kullanım koşullarına ve opsiyonel donanım, ortam sıcaklığı, sürüş tarzı, hız, toplam ağırlık, belirli donanımın kullanımı (klima, ısıtma, radyo, navigasyon, ışıklar vb.), lastik tipi, yolun durumu, dış iklim koşulları vb. gibi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterebilir.  
 • WLTP birleşik CO2 emisyonu: 132 g/km’den itibaren(i)  Onay bekliyor - Ortalama kullanım döngüsünde 5,8 - 6,3 arası yakıt tüketimi (l/100 km) - WLTP cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 131 - 141 (g/km). Onay değerleri, 1 Eylül 2018 tarihinden itibaren yeni araçların tabi olduğu ve 23 Şubat 2023 tarihinde güncellenen WLTP karma döngüsüne göre belirlenmiştir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri farklı olabilir ve kullanım koşullarına ve opsiyonel donanım, ortam sıcaklığı, sürüş tarzı, hız, toplam ağırlık, belirli donanımın kullanımı (klima, ısıtma, radyo, navigasyon, ışıklar vb.), lastik tipi, yolun durumu, dış iklim koşulları vb. gibi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterebilir.  
 • Güç: BlueHDi 130 HP EAT8

 
 
PEUGEOT 508 ARACINIZI SİPARİŞ VERİN

Sizin için en uygun Yeni Peugeot aracınızı web sitemizden online olarak veya seçtiğiniz yetkili satıcıdan satın alabilirsiniz.
 
 
PEUGEOT 508 ARACINIZI SİPARİŞ VERİN
Sizin için en uygun yeni Peugeot aracınızı web sitemizden online olarak veya seçtiğiniz yetkili satıcıdan satın alabilirsiniz.

508 ARACINIZ HEMEN HAZIR

Yeni 508 aracınızı şimdi bulun ve özel tekliflerden hemen yararlanın.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ 508 ARACINIZ

Kaplama, renk ve jant seçenekleri ile Yeni Peugeot 508 aracınızı isteğinize göre kişiselleştirin ve avantajlı koşullardan yararlanın.

 
 
RADİKAL BİR SEDAN

Yeni PEUGEOT logosu, Matrix led far teknolojisi, yeni aslan pençesi tasarımlı led arka stoplar.
Benzersiz, kusursuz, yeni ön ızgara tasarımı ile PEUGEOT’un imza kodlarını birleştiriyor.
 
 
RADİKAL BİR SEDAN

Yeni PEUGEOT logosu, Matrix led far teknolojisi, yeni aslan pençesi tasarımlı led arka stoplar.

Benzersiz, kusursuz, yeni ön ızgara tasarımı ile PEUGEOT’un imza kodlarını birleştiriyor.

 
GÖZ ALICI RENKLER.

Yeni renkler selenyum gri, eclipse mavi ve okenit beyaz ile birlikte toplamda 7 farklı göz alıcı renk ile stilinizi yansıtın.
GÖZ ALICI RENKLER
Yeni renkler selenyum gri, eclipse mavi ve okenit beyaz ile birlikte toplamda 7 farklı göz alıcı renk ile stilinizi yansıtın.

 
SINIFINDA ÖNCÜ TEKNOLOJİ

Yeni PEUGEOT 508 son nesil teknolojisiyle sınıfında öncü bir sedandır. Sunduğu eşsiz teknolojiler ile sürüş zevkini en üst seviyeye çıkarıyor.
 
SINIFINDA ÖNCÜ TEKNOLOJİ
Yeni PEUGEOT 508 son nesil teknolojisiyle sınıfında öncü bir sedandır. Sunduğu eşsiz teknolojiler ile sürüş zevkini en üst seviyeye çıkarıyor.
PEUGEOT i-COCKPIT®
 
MATRIX LED TEKNOLOJİSİ
GECE GÖRÜŞ 
AGR ONAYLI KOLTUKLAR
PEUGEOT i-COCKPIT®
 
MATRIX LED TEKNOLOJİSİ
GECE GÖRÜŞ 
AGR ONAYLI KOLTUKLAR

PEUGEOT i-COCKPIT®

Kompakt direksiyon, kişiselleştirilebilir ditijal ön gösterge paneli, kişiselleştirilebilir 10’’ HD dokunmatik ekran ve piyano tuşlarından oluşan PEUGEOT i-Cockpit® ile gözlerinizi yoldan ayırmadan aracın kontrolünü elinizde hissedin.

 

Kablosuz mirror screen (ekran yansıtma) teknolojisiyle (i) Otomobil hareketsiz haldeyken ya da sürüş sırasında yalnızca Android Auto™ ve Apple CarPlay™ onaylı uygulamalar çalışır. Sürüş sırasında, uygulamaların belirli fonksiyonları kısıtlanır. Akıllı telefonunuzdan ücretsiz olarak erişilebilen belirli içerikler için, eşdeğer bir Android Auto™ veya Apple CarPlay™ onaylı ücretli uygulamaya abonelik gereklidir. Mirror Screen (Ekran Yansıtma) fonksiyonu, bir cep telefonu Android Auto™ (Android akıllı telefonlar için) veya Apple CarPlay™ (iOS akıllı telefonlar için) aracılığıyla uygun şekilde çalışır. , akıllı telefonunuzdaki uygulamaları aracın ekranına yansıtabilirsiniz.

MATRIX LED TEKNOLOJİSİ

PEUGEOT’un marka imza kodlarını taşıyan yeni far tasarımı Matrix Led (i) Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyonel olarak sunulmaktadır.  teknolojili ön farlar ile güçlendirilmiştir. PEUGEOT’un bugüne kadar sunduğu en ince far tasarıma sahip olan bu yeni far tasarımı modernliği ve teknolojiyi birleştiriyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenliği bir arada deneyimlemenizi sağlayan yeni Matrix Led teknolojili farlar sayesinde, ışık hüzmeleri trafik koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır. Böylece yoldaki diğer araç kullanıcılarını engellemeden ideal bir aydınlatmayı muhafaza eder. (i) Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyonel olarak sunulmaktadır. 

GECE GÖRÜŞ SİSTEMİ

Gece karanlığında ve yetersiz görüş koşullarında aracınızın önüne çıkan engelleri görmenizi sağlayan, kızılötesi kameraya sahip Night Vision Gece Görüş (i) Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyonel olarak sunulmaktadır.  , teknolojisi ile sürüşünüzü daha güvenli hale getirin. Night Vision Gece Görüş Sistemi beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan yayaların ve hayvanların varlığını algılar ve dijital ön gösterge paneline bir uyarı gönderir.

AGR ONAYLI KOLTUKLAR

Yeni koltuk döşemeleriyle iç tasarımda zarafeti ile ön plana çıkan Yeni PEUGEOT 508, her durumda optimum konforu sunan yeni AGR (i) Gesunder Rücken (Alman Sırt Sağlığı Birliği) onaylı koltuklar. Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyonel olarak sunulmaktadır. , onaylı sürücü ve yolcu koltuklarıyla donatıldı. Bu özel koltuklar ısıtma özelliği ile birlikte Nappa deri (i) Versiyona bağlı olarak opsiyonel olarak sunulmaktadır. opsiyonuyla beraber elektrikli(i) Versiyona bağlı olarak opsiyonel olarak sunulmaktadır.  ve çok noktalı masaj özellikleri(i) Versiyona bağlı olarak opsiyonel olarak sunulmaktadır.   ile zenginleştirilmiştir.

MÜKEMMELLİK

Verimli dizel motoru, üstün performansı, malzeme kalitesi, eşsiz tasarımı ve yeni özellikleri ile mükkemmelliği sunan Yeni PEUGEOT 508.
 
MÜKEMMELLİK
Verimli dizel motoru, üstün performansı, malzeme kalitesi ve eşsiz tasarımı ile yeni özellikleri ile mükkemmelliği sunan Yeni PEUGEOT 508.

SPORTİF TASARIM

Yeni PEUGEOT 508 daha belirgin çizgiler ile tasarımda güçlü görünüme vurgu yapıyor.

 

Özenle düşünülmüş detayları, belirgin gövde çizgileri, şık kapı tasarımını bir araya getiren sınıfında üst düzey bir sedan otomobil olarak ortaya çıkıyor.

 

Yeni tasarım jantları otomobilin aerodinamik tasarımına son bir şık dokunuş katıyor.

VERİMLİ DİZEL MOTOR

Sınıfında üst düzey verimli dizel motoru ile ön plana çıkan Yeni PEUGEOT 508 BlueHDi 130hp EAT8 motora sahiptir.

YENİ PEUGEOT i-CONNECT

Yeni PEUGEOT 508 geliştirilmiş PEUGEOT i-Connect bilgi ve eğlence sistemine sahiptir.

Çok pencereli kullanımı ile kişiselleştirilebilirliği bir arada sunan 10’’ HD dokunmatik ekran ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kısa yollar oluşturarak sürüş deneyiminizi arttırmanızı sağlar.

Navigasyon(i) Opsiyonel ve e-call(i) Opsiyonel sistemleri ile zenginleştirilen PEUGEOT i-Connect, konsolun altında yer alan kablosuz şarj sistemi(i) Opsiyonel ile sürücüye eşsiz teknolojiyi sunmaktadır. 

 

 

 

 

 

 
SÜRÜŞ KEYFİNİ EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYORUZ

 

 

 

 
SÜRÜŞ KEYFİNİ EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYORUZ

PEUGEOT Hybrid aracınızı şarj etmekle ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

YENİ PEUGEOT 508 
BOYUTLARI

YENİ PEUGEOT 508
BOYUTLARI

YENİ PEUGEOT 508’İN DIŞ TASARIM BOYUTLARI

Her açıdan üst düzey bir sedan.

 

 • Uzunluk: 4750 mm
 • Genişlik: 1859 mm 
 • Yükseklik: 1403 mm

YENİ PEUGEOT 508’İN İÇ TASARIM BOYUTLARI

Yeni PEUGEOT 508’de sedan otomobilin tüm konforunu ve genişliğini bir arada bulacaksınız.

Ön (1. Sıra) 

 • Dirsek genişliği: 1455 mm
 • Baş yüksekliği: 881 mm 

 

Arka (2. Sıra) 

 • Dirsek genişliği: 1413 mm
 • Diz mesafesi: 250 mm

PEUGEOT 508 BAGAJ HACMİ

Yeni PEUGEOT 508 sınıfında geniş bagaj hacmi ile ön plana çıkmaktadır. 

487L olan bagaj hacmi, arka koltuklar katlandığında 1537L’ye kadar alan sunmaktadır.