SKIP TO CONTENT
PEUGEOT Türkiye

5 YAŞINI DOLDURMUŞ ARAÇLARINIZ YAĞ DEĞİŞİMİNE HAZIR!

 

 

5 Yaş üzeri Peugeot binek aracınız için Eurorepar yağ değişim paketi Peugeot yetkili servislerinde. Sınırlı süre için geçerli

2.999 TL’lik yağ değişim paketinden* hemen yararlanın, yola güvenle çıkın.

1 Yıl boyunca PeugeotAssistance hizmetlerinden ücretsiz faydalanma fırsatını yakalayın. Peugeot yetkili servislerinde aracınız güvende!

 

 

 

 

*Fiyat 1 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında 5 yaşını doldurmuş tüm Peugeot marka binek araçların yağ değişim paketlerinde geçerlidir. Tavsiye edilen fiyatlar katılım gösteren yetkili servislerde geçerlidir.  Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Paket içeriği Eurorepar marka yağ filtresi, motor yağı, cam suyu ve karter tapa contasından oluşmaktadır. Eurorepar yağ değişim paketi kapsamı dışında yapılacak işlemler için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Peugeot Assistance hizmeti, Stellantis Türkiye tarafından yapılacak yol yardım hizmetini belirtmektedir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Eurorepar yedek parçaları, Stellantis Otomotiv Pazarlama’nın bakım ve servis işlemleri için sunduğu çözümdür. Eurorepar yedek parçaları, sağlamlık, konfor, estetik ve performans açısından geçerli tüm standartlara ve yönetmeliklere uygundur. Kalitesi ve teknik uzmanlarımız tarafından onaylanmaktadır ve iki yıl üretici garantilidir.