SKIP TO CONTENT
PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT I-Cockpıt® KEŞFEDİN

YENİLİKÇİ SÜRÜŞ DENEYİMİ

PEUGEOT I-COCKPIT® YENİLİKÇİ SÜRÜŞ KONSEPTİ

Bir PEUGEOT sürmek her zaman heyecan vericidir. Şasi ve yol tutuş yönünden, çok iyi bir uzmanlığa sahip olan marka,  dinamik sürüş hissi sunarak sürücüye mutluluk verir.  Sürüş keyfini daha da arttırmak ve sürücüye üstün bir otomobil deneyimi yaşatmak için PEUGEOT, uzun yıllar süren çalışmalarının sonucunda yenilikçi bir iç düzen konsepti olarak PEUGEOT i-Cockpit® ‘i ortaya çıkarmıştır. 

TEMEL UNSURLAR:

Kompakt direksiyon

Sürücüye daha çevik manevra kabiliyeti kazandıran ve ileri sürüş hissi yaşatan kompakt direksiyon. Burada direksiyonu kavramak adına kolların artık o kadar da açık ve geniş tutulmasına gerek yoktur, manevralar sırasında hareket genişliği daha azdır ve böylelikle daha rahat bir sürüş pozisyonunda hareket eden sürücü yola daha iyi tepki verir ve daha çevik davranır.

 
Head-up gösterge paneli

Head-up gösterge paneli sürücünün ihtiyacı olan tüm bilgileri, tam önünde gösteren bir paneldir. Burada sürücünün yoldan gözlerini ayırmasına gerek yoktur, öyle ki sürücü tüm dikkatini sürüşe verebilir. Direksiyonun kompakt oranları sayesinde sağlanan bu ergonomik pozisyon yorgunluğunu azaltarak sürücünün daha konforlu araç sürmesini beraberinde getirir.

 
Büyük dokunmatik ekran

 

Tüm konfor kumanda unsurlarını (radyo, klima vs) sezgisel olarak gösteren ve tüm araç bilgileri ve donanımları üzerinde doğal bir kontrol olanağı veren büyük bir dokunmatik ekran.

 

 

TARTIŞMASIZ BİR TİCARİ BAŞARI

2012 yılından beri, milyonlarca müşteri markanın çok satan modellerinde  PEUGEOT i-Cockpit®'i deneyimlemiştir.

 

Avrupa ve Çin’de gerçekleştirilen tüm müşteri araştırmalarında çıkan sonuç hep aynı: PEUGEOT i-Cockpit® sürüş açısından doyurucu bir deneyim. i-Cockpit® artık Peugeot’nun son dönemdeki yeniliklerinin başlıca ayırt edici özelliği olarak kabul ediliyor.
YENİ NESİL YÜKSEK-TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit® ile, tüm modellerinde  8 veya 10 inçlik kapasitif dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilir ve konfigüre edilebilir head-up dijital gösterge paneli ile sizi %100 dijital bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor.
 
Bunların altında entegre kontrol mekanizmalarıyla birlikte kompakt bir direksiyon ve elektrikli otomatik vites kutusu bulunur.
 
Bu her yönden yüksek-teknoloji ortamında, seyir halindeyken gerekli olan tüm bilgiler tam gözünüzün önünde yer alıyor, 12.3 inçlik konfigüre edilebilir ve kişiselleştirilebilir head-up dijital gösterge paneline bakmanız yeterli.
 

Yeni PEUGEOT i-Cockpit® her konuda ileriye gidiyor. Her şeyi daha iyi yapıyor: teknolojik tasarımı, mükemmel sunumu, internet bağlantılı ve sezgisel oluşu, duygu odaklı ve kişiselleştirilebilir oluşuyla PEUGEOT iç mekânının bugününü ve yarınını şekillendiriyor.