SKIP TO CONTENT
208

PEUGEOT e-208 ve 208: 5 kapılı elektrikli şehir otomobili 

Atletik silueti, uzun sportif gövdesi ve baştan çıkarıcı yuvarlak hatlarıyla PEUGEOT 208, güçlü bir kişilik sergiliyor. Koltuğunuza oturun ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit®’i keşfet.
TASARIM

Yeni nesil teknoloji Peugeot 3D i-Cockpit®

Koltuğuna otur ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit® Versiyonlara göre mevcut veya mevcut değil ’i keşfet. Kompakt direksiyon simidi,  konfigüre edilebilir 3D üç boyutlu dijital gösterge paneli, geniş 10" HD dokunmatik ekranVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ve 7 şalter tipi düğmeVersiyonlara göre mevcut veya mevcut değil  ile çevik ve sezgisel sürüşü deneyimle.

PERFORMANS VE VERİMLİLİK

PEUGEOT 208, geliştirilmiş performans sunan modüler CMPCommon Modular Platform: Ortak modüler platform  platformuna sahip. Yol tutuş kabiliyeti, kullanışlılık, akustik ve termik konforun optimum seviyeye getirilmesiyle birlikte hafifletilmesi, karbondioksit emisyonlarının azaltılmasına destek oluyor ve size daha keyifli bir  sürüş deneyimi sağlıyor.
SÜRÜŞ YARDIMLARI
e-208’İNİZİN MENZİLİNİ HESAPLAYIN

BAĞLANABİLİRLİK

İNTERNET BAĞLANTILI HİZMETLER

MyPeugeot ve Free2Move hizmetleriyle aracında sınırsız özgürlüğün tadını çıkar.

 

 

PROFESYONELLER İÇİN

Profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan sportif görünümlü ve iddialı şehir otomobili PEUGEOT 208’i [Business] keşfedin. BENZİNLİ, DİZEL ya da ELEKTRİKLİ motor seçeneklerinden dilediğinizi seçin.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.