SKIP TO CONTENT
PEUGEOT SUV 3008

Nouveau SUV PEUGEOT 3008 HYBRID : SUV hybride par Peugeot

Yenilikçi SUV kodlarına sahip benzersiz tasarımıyla PEUGEOT SUV 3008’i keşfedin. Karakteristik ve özgün tasarımı, güç ve zarafetle dinamizm ve akıcı hatları birleştiriyor. Benzersiz PEUGEOT i-Cockpit® ve yenilikçi teknolojiler, kabin içi konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için tasarlandı. Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar dinamik ve keyifli bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.

ELEKTRİKLİ ARACIN AVANTAJLARI

SÜRÜŞ KEYFİ

Tamamen elektrikli modda yeni sürüş zevklerinin tadını çıkarın :

 

 
TASARRUFLAR

Birçok tasarruf ve avantaj :

 

 
ZAHMETSİZ

Sizin için özel düşünülerek tasarlanan işlevler :

 

 
TASARIM
3008 SÜRÜŞ KABİNİ

ZENGİN BİR DENEYİM*

Sınıfının en ergonomik sürüş pozisyonuna sahip PEUGEOT i-Cockpit® daha da geliştirildi ve modernize edildi. Böylece PEUGEOT SUV 3008, daha konforlu, daha güvenli, daha kolay ve daha sezgisel bir sürüş deneyimi sunuyor.
Kompakt boyutlu çok fonksiyonlu direksiyon simidi daha fazla his ve manevra kabiliyeti sunuyor.
Sesli komut özelliğine sahip 3-boyutlu navigasyonuyla yeni  10 inç(i) Versiyona göre standart ya da mevcut değildir   

HD dokunmatik ekranı çoklu-dokunma(i) Ekrana üç parmakla basılarak ana menüye erişiliyor.  teknolojisiyle çok daha kullanışlı bir yapı sunuyor. Zarif krom piyano tuşları belirli konfor özelliklerine hızlı ve sezgisel erişim sağlıyor.

Kolay ve pratik bir şekilde kişiselleştirilebilen yükseltilmiş dijital gösterge paneli gözlerinizi yoldan ayırmadan keyifli ve güvenli bir sürüş gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

 

BLACK PACK OPSİYONU

  • PEUGEOT SUV 3008’inize “Black Pack” ile özel “siyah” detaylarla daha dinamik ve şık bir görünüm kazandırın.
  • Yeni koyu krom renkte ön ızgara ve aslan sembolü ile daha da özgün bir görünüm elde edin.
  • “3008”, “GT” ve “PEUGEOT” logoları saten siyahı rengiyle ve tavan barlarıyla mükemmel bir uyum sergiliyor.
  • Rüzgarlık, ön çamurluk, tavan ve arka tampon şeridindeki kaplamalar parlak siyah rengiyle otomobilin modern ve dinamik görünümüne katkı sağlıyor.

AKILLI TEKNOLOJİLER* 

*Technologies intelligentes

PEUGEOT SUV 3008 ile, bir PEUGEOT araçtan beklediğiniz özelliklerden ödün vermeden istediğiniz enerji türünü seçme özgürlüğüne sahipsiniz: geniş iç hacim, cömert bagaj alanı ve hepsinden önemlisi, sürüş keyfi.

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER

PEUGEOT SUV 3008’de kullanıma sunulan yeni nesil sürüş destek sistemleri, araç içi konforu ve güvenliği daha da ileriye taşırken bağımsız bir sürüş deneyimine imkan sağlıyor. Gelişmiş sürüş destek sistemleri, trafik işaretlerini tespit etmede (genişletilmiş trafik işareti tanımlama sistemi) ve trafik akışında (Drive Assist Plus paketi, Dur & Kalk özelliğine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC), park yardımı , yol kenarlarını tespit eden Şerit Takip Asistanı) veya çevreyi analiz etmede (Kör Nokta Uyarı Sistemi) hayatınızı kolaylaştırıyor. Yalnızca EAT8 şanzımanla. *Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir 

PEUGEOT SUV 3008’nizin MENZİLİNİ HESAPLAYIN

ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİTE ÖZEL HİZMETLER  

RAKİPSİZ ÖZGÜRLÜK

MyPeugeot ve Free2Move hizmetleri sayesinde, hibrit aracınızı sınırsız bir özgürlükle kullanın.

 

YENİ PEUGEOT 3008 SUV

Kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan yeni PEUGEOT SUV 3008’le  teknolojik bir dünyaya adım atın. Bu güçlü SUV, verimliliği yüksek DİZEL, BENZİNLİ VE ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT motor seçenekleri sunuyor.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.