SKIP TO CONTENT

PEUGEOT 308: 5 kapılı kompakt hatchback

PEUGEOT 308 kompakt hatchback’i her zamankinden daha iddialı karakteriyle yeniden keşfedin. 

YALIN TASARIM

Yeni "Vertigo Blue" gövde rengiyle zenginleştirilen PEUGEOT 308 cesur, akıcı ve gösterişli bir tasarımla dikkat çekiyor. Etkileyici ön yüzündeki Aslan'ı merkezinde konumlandıran dikey tasarıma sahip damalı ön ızgaraStandart, opsiyonel ve tercihe bağlı olarak sunuluyor , ızgarayla bütünleşen motor kaputuStandart, opsiyonel ve tercihe bağlı olarak sunuluyor  ve dinamik tasarımlı ön tamponStandart, opsiyonel ve tercihe bağlı olarak sunuluyor  ile güçlü ve hareketli bir görünüm sergiliyor.

EŞSİZ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

PEUGEOT 308'in tamamen sürüş hislerinizi canlandırmak için tasarlanan dünyasında yerinizi alın.
Parlak 7 inç kapasitif dokunmatik ekran sayesinde daha çevik ve sezgisel bir sürüş deneyimi keşfedeceksiniz.

 

YÜKSEK VERİMLİ MOTORLAR

Doğa ile dost verimlilik


Üst düzey performans ve yalın bir sürüş keyfini doğa ile dost bir biçimde sunan PEUGEOT 308, yeni nesil PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarıyla donatılıyor. Motor seçeneğine bağlı olarak PEUGEOT 308, hızlı ve akıcı vites geçişlerine sahip EAT8 otomatik şanzımanla sunuluyor.

PEUGEOT 308’in Adaptif Hız Sabitleyici, Aktif Güvenlik Freni Freinage d’urgence automatique, Mesafe Uyarısı veya Aktif Kör Nokta Uyarısı gibi son teknoloji sürücü destek sistemleri Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir sayesinde gönül rahatlığıyla yola çıkın.  
Uzun yolculuklar için Hız Sınırı Tanıma ve Hız Önerisi, Otomatik Akıllı Far Yardımı ve Aktif Şerit Takip Sistemi dahil olmak üzere son teknoloji donanımlardan Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir faydalanın.
Visiopark1 Versiyona göre opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir veya Park Assist Versiyona göre opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir sayesinde kompakt hatchback otomobilinizle park etmek daha da kolaylaştı.

 

İNTERNETE BAĞLI HİZMETLER

BUSINESS

PEUGEOT 308

PEUGEOT dijital i-Cocpkit® donanımlı PEUGEOT 308’i keşfedin. Benzersiz bir sürüş deneyimi ve olağanüstü verimliliğiyle, ticari müşterilerin taleplerini karşılamak için tasarlandı.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.