SKIP TO CONTENT
Nouvelle 308 SW

PEUGEOT 308 SW HYBRID VE 308 SW: YANMALI MOTORLU STATION WAGON VEYA ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT

Kendinizi klişelerden kurtarın ve yeni Peugeot 308 SW'nin direksiyonunun başında her anın tadını çıkarın. 

Aracın etkileyici, kural dışı stilinin ve araç içinde geçirdiğiniz zamanın kalitesini artırmak için tasarlanan yeni teknolojilerinin keyfini sürün.
PEUGEOT'nun Power of ChoiceÖzellikle, içten yanmalı veya elektrikli motorlar arasında seçim yapma ve özel hizmetlerle desteklenme özgürlüğü sunuyor.    taahhüdü sayesinde verimli bir benzinli, dizel veya şarj edilebilir hibrit motorla donatılmış yeni PEUGEOT 308 SW station wagon'unuzu özgürce seçin.

 

INTENSE SW, INFLUENCED BY NO-ONE*


Yeni dikey ızgarasının orta kısmında markanın yeni Aslan amblemini taşıyan, yeni PEUGEOT 308 SW station wagon, uzatılmış kaputu ve geriye doğru çekik ön camı ile güçlü bir duruşa sahiptir. Cesur oranları, etkileyici stili ve keskin, şehvetli tasarımı, pratiklik ve modülerlikten ödün vermeden klişelerden kaçınan iddialı ve özel bir karakter ortaya koyar. Kompakt ve geniş boyutlar ortaya koyan şık silueti krom unsurlar, zarif simgesel aydınlatma özellikleri ve markanın yeni Aslan amblemi ile zarif bir şekilde vurgulanan atletik ve kedi görünümü veren hatlara sahiptir.  

*Hiçbir etki altında kalmayan, etkileyici bir Station Wagon. 
 
 

TECHNO-SPIRIT, FOR AN INTUITIVE & ADDICTIVE EXPERIENCE ON BOARD*

Yeni ergonomik, sezgisel ve ultra bağlantılı PEUGEOT i-Cockpit® kumandalarının keyfini sürün.

Araç içindeki güvenlik ve yaşam kalitesi yönünden değerlendirildiğinde markanın temel taşlarından biri olan sürüş mahalli, sürücüye ve tüm yolculara daha fazla ergonomi, tasarım ve teknoloji sunmak için tamamen yeniden tasarlandı.
Yeni kompakt, ultra manevra kabiliyetine sahip ısıtmalı direksiyon simidiFonction chauffage : Disponible de série, en option ou indisponible selon versions. , dijital head-up bilgi ekranı ile yeni PEUGEOT i-Connect bilgi-eğlence teknolojisini içeren merkezi bir dokunmatik ekran ile donatılan araç, herkes için benzersiz ve ilgi alanı ve arzularına göre kişiselleştirilebilen bir araç içi deneyimi sunar. 

*Kabin içinde sezgisel ve bağımlılık yaratan bir deneyim için, teknolojik bir ruh

 

SEÇİMİN GÜCÜ
TEKNOLOJİ
MOTORLAR
BOYUTLAR